اتاق فرار فتنه عفریت

گالری

شعبه

توضیحات

سناریو:

شما مشکل بزرگی در زندگیتون رخ داده و به هر دری زدین آن مشکل حل نشده.

از اطرافیان شنیدین در روستایی دور افتاده و عجیب به نام روستای ماخونیک که سالیان سال هست صدای هیچ نوزادی شنیده نشده دعانویسی پر آوازه زندگی میکند و تنها راه حل مشکل شما دعانویسی هست.

و شما تصمیم میگیرید به آن روستا بروید...

یادتان باشد! نحوه رفتار شما با اهالی روستا  بسیار سرنوشت‌ساز است. اگر اشتباه کنید نه تنها ممکن است همه قربانی تصمیم شما شوند ، بلکه دیگر راه خروجی از روستا ندارید. 

 

 

نقش های بازی: 

مظفرالدین دلاک: (ملقب به ظفر فضول)

صاحب گرمابه همایون در روستای ماخونیک بود که به طور عجیبی به قتل رسید و اهالی روستا بر این اعتقاد بودن که به دلیل بیش از حد سرک کشیدن به زندگی مردم به این روز افتاده.

بقال:یار محمد مروت  (ملقب به ممد دو ریالی)

از بچگی با پدرش تو بقالی کار میکرده و بعد از فوت پدرش بقالی به او ارث میرسه ،او همیشه تو وزن کردن اجناس مغازه اش سر مردم کلاه میزاشته و بیش از حد خسیس بوده به همین دلیل معروف به ممد دو ریالی بوده.

آژانچی(نظامی):اژدر قره باغی  (ملقب به اژدر قلدر)

اژدر قره باغی 16 ماه است از شهر به دلیل رشوه گرفتن اخراج شده و به روستای ماخونیک انتقال داده شده و وظیفه نگهبانی از روستای ماخونیک بهش داده شده

اژدر به دلیل عصبی و زورگو بودنش به اژدر قلدر معروف بوده.

صالح :(ملقب به کدولی)

مردی 60 ساله که در غسالخانه روستا کار میکرده و وظیفه شستشو میت هارا بر عهده داشته و در 18 سالگی با خانم تاج ازدواج میکنه و در اثر گریه ی بیش از حد بینایی  یک چشمش از دست میدهد .

زلیخا:

او در 15 سالگی به همراه خانواده اش به روستای ماخونیک نقل مکان میکنه،در سن 18 سالگی پدر و مادرش را به دلیل بیماری سل از دست میده او به دلیل زیبایی بیش از اندازه شیفتگان زیادی داشته .

خانم تاج:

بزرگترین دعانویس رستای ماخونیک بود که بیش از این اطلاعت دیگردی در دسترس نیست .

 

اتاق فرار فتنه عفریت پنجمین اتاق فرار اجرا شده توسط مجموعه اتاق‌های فرار زون اسکیپ می‌باشد که از اواخر آبان ماه سال ۱۴۰۱ فعالیت خود را آغاز کرد.

طراحی این اتاق فرار بر عهده مجموعه بازی‌های فکری دایموندروم بود و سناریوی آن پیش درآمدی بر اتاق فرارعفریته از مجموعه دایموندروم می‌باشد. یک همکاری مشترک با نتیجه بسیار عالی!

این بازی در ژانر وحشت و تعاملی و کاملا سناریو محور، در شهر اصفهان در حال اجراست.

 برای طراحی اتاق فرار توسط مجموعه دایموند روم کلیک کنید

رزرو آنلاین

تیر 1403
شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
ارسال نظر

نام و نام خانوادگی

درصد سختی

90%

زمان بازی

90 دقیقه

تعداد نفرات

4 الی 9 نفر

تعرفه بازی

تماس بگیرید

بازی های مشابه